Ar cigun nodarbojos kopš 2010. gada maija un kopš 2012. gada esmu Džun Juaņ Cigun personīgais skolnieks. Esmu 3 reizes apguvis intensīvo apmācību Šaolinas advancētajā 4 nedēļu retrītā un mācījies imidžmedicīnu pie Meistara Sjui Mintana.

Papildus cigun pieredzei un regulārai praksei, esmu palīdzējis veidot Sjui Mintana mācību materiālus 1., 2. un 3. pakāpei., kurus izmanto Meistars un instruktori, apmācot jaunos praktizētājus, kā arī esmu izveidojis Džun Juaņ Cigun apmācību portālu Kundawell app, kurā iespējams apgūt 1.,2. un 3. pakāpi angļu un krievu valodās tiešsaistē.

2018. gadā, kopā ar pasaules vadošo Zen skolu Meistariem un diviem Džun Juaņ Cigun skolas skolniekiem, ieguvu Pasaules Zen (Chan) federācijas atzinības rakstu par augstākā līmeņa cigun meditāciju prakses demonstrāciju.

Kopš 2010. gada nodarbojos arī ar Šaolinas Kungfu – wushu un saņda stiliem, kā arī Tai Chi Chuan cīņas mākslas stilu. Kungfu treniņus un apmācības esmu vadījis arī jauniešu un bērnu grupām un pasniedzu bezmaksas motivācijas nodarbības bērniem Latvijas skolās.

Kopš 2022. gada esmu Latvijas Džun Juaņ Cigun asociācijas valdes loceklis.

Pakāpe
Nodarbības diena
Nodarbības laiks
Vieta
Pieteikšanās

Ko raksta instruktors

Lasīt visus rakstus
Pašdisciplīna un tās nozīme iekšējās pretestības pārvarēšanā
Dzīvesveids
7/12/2022

Pašdisciplīna un tās nozīme iekšējās pretestības pārvarēšanā

Mēs kā cilvēki katrs vēlamies veiksmīgu un kvalitatīvu dzīvi. Tas var ietvert gan pietiekamu materiālo labklājību, labu un interesantu darbu, izaugsmi, labas attiecības ar sev tuvajiem cilvēkiem un pats būtiskākais - mēs vēlamies būt laimīgi. Var teikt ka dabiski cilvēka dzīvē rodas problēmas un sarežģījumi, taču cilvēki pavada dzīvi šīs problēmas risinot un, pieliekot enerģiju un pūles, vidi no haotiskas padara par sakārtotu. Lai pārvarētu entropijas procesus nepieciešama pašdisciplīna.

Kā radies un kas ir Džun Juaņ Cigun, kontekstā ar citām pasaules meditāciju skolām
Vēsture
3/12/2022

Kā radies un kas ir Džun Juaņ Cigun, kontekstā ar citām pasaules meditāciju skolām

Cigun ir ļoti sena ķīniešu atveseļošanās un psihofiziskā treniņa māksla. Džun Juaņ Cigun (Zhong Yuan Qigong), ir viens no senākajiem šodien zināmajiem cigun virzieniem, kurš tika praktizēts Ķīnas centrālajā rajonā senāk nekā piecus līdz septiņus tūkstošus gadu atpakaļ, vēl pirms mūsdienu pasaules reliģiju rašanās. Tāpēc ir interesanti aplūkot, no kurienes cēlies Džun Juaņ Cigun, kā šī skola ir veidojusies kontekstā ar citām mūsdienu meditāciju un pašizaugsmes skolām un virzieniem, kā arī kas ir mūsdienu zināmākie skolotāji dažādām meditāciju skolām, reliģijām un virzieniem.