Toms

Gāle

1

. pakāpes instruktors

ar retrīta vadīšanas tiesībām

un imidžmedicīnas konsultants

https://kaducejs.lv

Toms

Ar cigun (ķīniešu val. Chan, japāņu valodā Zen) meditācijām nodarbojos kopš 2010. gada. Esmu 3 reizes apguvis intensīvo 4 nedēļu apmācību Šaolinā. 2018. gadā vispasaules Zen kongresā kopā ar pasaules vadošo Zen (Chan) skolu Meistariem un diviem skolniekiem, ieguvu Pasaules Zen (Chan) federācijas atzinības rakstu par augstākā līmeņa meditāciju prakses demonstrāciju.

Papildus cigun pieredzei esmu palīdzējis veidot Džun Juaņ Cigun (ķīniešu valodā - Džun Juaņ Chan) mācību materiālus un izveidojis apmācību portālu Kundawell app, kurā iespējams apgūt 1.,2. un 3. pakāpi angļu un krievu valodās tiešsaistē.

Kopš 2010. gada nodarbojos ar Šaolinas Kungfu – wushu un saņda stiliem, kā arī Tai Chi Chuan cīņas mākslas stilu. Kungfu treniņus esmu vadījis arī jauniešu un bērnu grupām un pasniedzu bezmaksas motivācijas nodarbības bērniem Latvijas skolās.

Kopš 2022. gada esmu Latvijas Džun Juaņ Cigun asociācijas valdes loceklis.

Nodarbības diena
Nodarbības laiks
Vieta
Pieteikšanās
Informācija

Ko raksta instruktors

Lasīt visus rakstus
Pašdisciplīna un tās nozīme iekšējās pretestības pārvarēšanā
Dzīvesveids
6/12/2022

Pašdisciplīna un tās nozīme iekšējās pretestības pārvarēšanā

Mēs kā cilvēki katrs vēlamies veiksmīgu un kvalitatīvu dzīvi. Tas var ietvert gan pietiekamu materiālo labklājību, labu un interesantu darbu, izaugsmi, labas attiecības ar sev tuvajiem cilvēkiem un pats būtiskākais - mēs vēlamies būt laimīgi. Var teikt ka dabiski cilvēka dzīvē rodas problēmas un sarežģījumi, taču cilvēki pavada dzīvi šīs problēmas risinot un, pieliekot enerģiju un pūles, vidi no haotiskas padara par sakārtotu. Lai pārvarētu entropijas procesus nepieciešama pašdisciplīna.

Kā radies un kas ir Džun Juaņ Cigun, kontekstā ar citām pasaules meditāciju skolām
Vēsture
30/11/2022

Kā radies un kas ir Džun Juaņ Cigun, kontekstā ar citām pasaules meditāciju skolām

Cigun ir ļoti sena ķīniešu atveseļošanās un psihofiziskā treniņa māksla. Džun Juaņ Cigun (Zhong Yuan Qigong), ir viens no senākajiem šodien zināmajiem cigun virzieniem, kurš tika praktizēts Ķīnas centrālajā rajonā senāk nekā piecus līdz septiņus tūkstošus gadu atpakaļ, vēl pirms mūsdienu pasaules reliģiju rašanās. Tāpēc ir interesanti aplūkot, no kurienes cēlies Džun Juaņ Cigun, kā šī skola ir veidojusies kontekstā ar citām mūsdienu meditāciju un pašizaugsmes skolām un virzieniem, kā arī kas ir mūsdienu zināmākie skolotāji dažādām meditāciju skolām, reliģijām un virzieniem.