Maija

Veide

3

. pakāpes instruktors

ar retrīta vadīšanas tiesībām

un imidžmedicīnas konsultants

http://cigunartelis@gmail.com

Maija

Ar Džun juaņ cigun nodarbojos jau kopš 2005. gada, jo tas ir labākais, ko esmu atradusi. Šeit ir skaidra sistēma, izaugsme un ceļš, skaidras metodes savu problēmu risināšanai un mērķu sasniegšanai. Te ir pats galvenais - prakse un mācība bez smadzeņu skalošanas.

Par instruktori kļuvu 2012. gada nogalē, un savu pirmo semināru novadīju 2013. gada janvārī. Šobrīd pasniedzu Džun juaņ cigun 1., 2. un 3. pakāpi, kā arī vadu retrītus - padziļinātas prakses. Tāpat regulāri vadu tematiskus cigun seminārus un maratonus klātienē un online.

Esmu 4. līmeņa Domformu terapeite jeb imidžterapeite. Šo Ķīnas senās medicīnas daļu esmu apguvusi daudzos semināros un apmācībās gan Ķīnā, gan ārpus tās.

* Prakse ir tas, ko mēs darām katru dienu. Panākumi garīgajā praksē nozīmē nepārtraukt praktizēt un vienmēr turpināt ceļu. Novēlu visiem daudz spožas Ci un atgriezties savā pasaulē!

Šobrīd regulārās nodarbības nevadu. Ar manu nodarbību grafiku var iepazīties Facebook lapā Qi Space/ Ci Telpa vai sekojiet IG @qispace_108

Nodarbības diena
Nodarbības laiks
Vieta
Pieteikšanās
Informācija
Pirmdiena
18:30-20:00
Tallinas ielā 25b Qi Space un online
http://cigunartelis@gmail.com

Ko raksta instruktors

Lasīt visus rakstus
Neviens raksts nav atrasts