Dace

Vilka

1

. pakāpes instruktors

ar retrīta vadīšanas tiesībām

un imidžmedicīnas konsultants

http://www.amare.life

Dace

Ilgus gadus strādāju mārketingā pasaules lielākajos uzņēmumos un izbaudīju katru dienu, līdz nācās pieņemt, ka mārketings nav vienīgais, ko man lemts darīt. Arvien spēcīgāk manā dzīvē ienāca enerģija, kas pieprasīja apgūt veidus, kā ar to sadzīvot. Tā es iepazinu cigun.

Iemācījos pārvaldīt sevī mītošās spēcīgās enerģijas un sev par lielu pārsteigumu uzzināju, ka manās rokās mīt spēks, kas spēj dziedināt. Nemanāmi no manas dzīves pazuda hroniskās slimības, pazuda smagas diagnozes. Pamanīju, ka esmu kļuvusi stresa noturīgāka. Pēkšņi spēju radoši atrisināt bezcerīgas situācijas. Parādījās spēks izturēt ikdienas skrējienu.

Ceļojums cigun pasaulē ir viena no aizraujošākajām lietām, ko esmu piedzīvojusi. Esmu ieguvusi jaunus draugus, piedzīvojusi neaizmirstamus brīžus un guvusi atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem. Katra reize, kad praktizēju, ir kā pirmā - tā nes jaunas sajūtas, emocijas, atziņas. Mācīties no pieredzējušākajiem kolēģiem, praktizēt cigun - tas ir milzīgs enerģijas lādiņš, kas vispēlēkākajai dienai piešķir krāsas un prieku. Un pats labākais - cigun var praktizēt jebkur - vienatnē, grupā, mājās, pļavā, pat sēžot sastrēgumā vai pie datora, ejot pārgājienā vai guļot!

Vēl man ļoti patīk ceļot, dejot, smieties un esmu laimīga, ja izdodas aizraut arī savus līdzcilvēkus. Baudas kalngals ir basām kājām iebrist pļavā vai jūrā un sajust vēju matos. Dzīvoju dzīvi, kas mani pašu iedvesmo un rada prieku. Priecājos, ka varu tajā dalīties arī ar Jums!

Nodarbības diena
Nodarbības laiks
Vieta
Pieteikšanās
Informācija
Trešdiena
18:30-21:00
Tallinas iela 25, Rīga
http://www.amare.life

Ko raksta instruktors

Lasīt visus rakstus
Neviens raksts nav atrasts